НА ШЛЯХУ ДО НАТУРАЛЬНОСТI…

0
130

Більшість людей, мабуть, погодиться з тим, що яблуко є одним з найулюбленіших фруктів в Україні, до речі, найбільш популярним воно є і у Європі.

Більшість людей, мабуть, погодиться з тим, що яблуко є одним з найулюбленіших фруктів в Україні, до речі, найбільш популярним воно є і у Європі. Адже саме яблука у найбільшій кількості для різних потреб ринку вирощують у багатьох країнах. Україна зараз намагається активно відновити свою позицію провідного гравця на ринку високоякісної плодової продукції. Популярність яблук пояснюється цінністю їх як продукту харчування та багатим вмістом різних мікроелементів, кислот, цукру, які є надзвичайно корисними для людини. Але слід зазначити, що корисність яблук напряму залежить від умов та технологій, за допомогою яких вирощують цей цінний фрукт і особливо, які препарати використовують у системі захисту в процесі вирощування яблук.

Турбота про власне здоров’я і здоров’я близьких людей стає дуже актуальним питанням. Все більше людей замислюється над тим, що вони їдять, наскільки якісна продукція, наскільки корисні фрукти, обробку яких від шкідників і хвороб проводили 12–16 разів за сезон.

З іншого боку, органічне вирощування в Україні  сьогодні тільки починає набирати обертів, а  ціни на органічну продукцію  в кілька разів вищі, ніж на плоди, вирощені традиційними методами.

Разом з тим, фахівці компанії ДП «Голланд Плант Україна» пропонують вітчизняним садівникам можливість виростити продукт, який гарантовано викличе інтерес у покупця, — яблука імунних сортів, що входять до програми «Натуральне Яблуко®»

«Йдеться про п’ять десертних сортів яблук, стійких до низки захворювань, зокрема і парші. Вирощування таких сортів істотно скорочує кількість обробок саду, що дає як відчутний економічний ефект для виробника, так і дозволяє виростити здорові плоди», — розповідає директор плодорозсадника ДП« Голланд Плант Україна » Бейло Цегла.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here