НАЙНОВIШI IМУННI СОРТИ ЗАХIДНОIЇ ЄВРОПИ ЗАДЛЯ ЗДОРОВ’Я СПОЖИВАЧIВ

0
150

Більшість людей, мабуть, погодиться з тим, що яблуко є одним з найулюбленіших фруктів в Україні, до речі, найбільш популярним воно є і у Європі. Адже, саме яблука для різних потреб вирощують у багатьох країнах Європи у найбільшій кількості.

Більшість людей, мабуть, погодиться з тим, що яблуко є одним з найулюбленіших фруктів в Україні, до речі, найбільш популярним воно є і у Європі. Адже, саме яблука для різних потреб вирощують у багатьох країнах Європи у найбільшій кількості. Україна зараз намагається активно відновити свою позицію провідного гравця на ринку високоякісної плодової продукції. Популярність яблук у світі пояснюється їх корисністю як продукту харчування та багатим вмістом різних мікроелементів, кислот, цукрі, які  надзвичайно потрібні людині Але слід зазначити, що корисність яблук напряму залежить від умов та технологій, за допомогою яких вирощується цей цінний фрукт і особливо, які препарати використовуються у системі захисту.
Ми раді констатувати той факт, що у останні декілька років, як показують опитування, споживачі все більше цікавляться якістю продукції. Батьки почали більше уваги приділяти проблемі якості яблука, які споживають члени їх сімей, і вже зараз прагнуть, щоб плоди містили якомога меншу кількість шкідливих хімічних елементів.
Нові, десертні сорти від плодорозсадника Голланд Плант Україна,  які мають чудовий смак та привабливий зовнішній вигляд, — Луна, Оріон, Сіріус, Ред Топаз та Розела, задовольняють цю потребу, адже завдяки стійкості до хвороб, їх можна вирощувати, використовуючи на 50-70% менше пестицидів порівняно із звичайними сортами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here